ПолiтДумка

В iPhone 15 Pro виявили критичну проблему

27 сентября
10:40 2023

Перегрів флагманських смартфонів Apple може бути викликаний помилками, допущеними під час проектування пристроїв. Про це повідомляє видання MacRumors.

Журналісти порталу послалися на звіт авторитетного інсайдера Мін-Чі Ко, який фахівець опублікував у своєму блогу на Medium. Ко заявив, що проблеми з перегрівом, які виявили користувачі iPhone 15 Pro та 15 Pro Max, пов’язані з особливостями конструкції девайсів.

За словами фахівця, інженерам Apple довелося піти на компроміс, щоб зменшити вагу флагманів. Для цього в компанії внесли деякі зміни до системи тепловідведення. Мін-Чі Ко заявив, що критичну проблему складно виправити оновленнями iOS, але Apple може обмежити продуктивність процесорів A17 Pro, які використовуються у смартфонах. За оцінкою Ко, проблема може вплинути на продаж флагманів протягом усього життєвого циклу гаджетів.

На проблему з перегріванням iPhone 15 Pro та 15 Pro Max раніше звернули увагу користувачі. Відвідувачі форуму MacRumors розповіли, що флагмани сильно гріються – причому як при запуску ігор, так і при зарядці або запуску різних програм.

Источник: t4.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

TIME признал Месси Атлетом 2023 года

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY