ПолiтДумка

В Івано-Франківську перекриватимуть дорогу біля Бурштинської ТЕС під час сирени

12 октября
22:22 2022

В Івано-Франківську перекриватимуть дорогу біля Бурштинської ТЕС на час повітряної тривоги. Як заявила голова ОДА Світлана Оніщук, таке рішення прийнято, аби запобігти жертв серед цивільного населення у випадку ракетних обстрілів, передає УНН.

Цитата

“Ми бачили, яка ситуація була в Києві під час повітряної тривоги, коли були завдані удари по центру міста. Більшість жертв, це ті, які були в автомобілях – тобто, водії та пасажири. Вони згоріли. Тому, щоб убезпечити всіх, хто в цей час буде їхати, щоб не бути в епіцентрі подій, ми прийняли таке рішення обмежити дану ділянку і перекрити проїзд”, – зазначила Оніщук.

Источник: unn.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

кіберполіція та Пенсійний фонд застерігають від шахраїв

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!