ПолiтДумка

в Угорщині скасують жорсткі обмеження для крипторинку

12 июня
03:52 2026

Угорщина має намір скасувати надмірні обмеження для ринку цифрових активів. Про це заявив новий міністр науки та технологій країни Золтан Танач, повідомляє Bloomberg.

Запроваджене у 2025 році законодавство передбачило кримінальну відповідальність за надання криптопослуг без спеціального дозволу. Унаслідок цього угорський ринок залишили великі міжнародні гравці, зокрема Revolut, а місцеві компанії зіткнулися зі значними витратами на дотримання регуляторних вимог.

Танач розкритикував підхід попереднього уряду, назвавши його перешкодою для економічного розвитку. За його словами, нова влада планує:

  • скасувати кримінальне переслідування учасників крипторинку;
  • переглянути правила кібербезпеки для бізнесу;
  • гармонізувати національне законодавство із загальноєвропейським регламентом MiCA.

Як орієнтир для розвитку цифрового середовища уряд обрав досвід Естонії. Міністр вважає, що реформа допоможе повернути на угорський ринок міжнародні платформи та спростить роботу місцевих компаній.

Зміни також торкнуться директиви NIS2. Вони вплинуть приблизно на 4000 угорських підприємств, які мають виконати вимоги регулятора до 30 червня.

Источник: forklog.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

у США прискорили розробку космічних перехоплювачів ПРО в рамках програми Golden Dome

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!