ПолiтДумка

В України з’явився бойовий «кукурудзник», оснащений ракетами (відео)

08 августа
20:24 2025

У мережу виклали відео з українським «кукурудзником», переобладннаний під винищувач БПЛА. На нього звернули увагу у Defense Express. 

Йдеться про сільськогосподарський турбогвинтовий літак Z-137 Agro Turbo чехословацького виробництва, який обладнали ракетами класу «повітря-повітря» Р-73, призначеними для радянських МіГ-29 та Су-27. 

Завдяки цим ракетам літак може збивати не тільки розвідувальні БПЛА, але й «Шахеди» та крилаті ракети. Йому буде важко наздогнати ракету через те, що її швидкість набагато більша, але теоретично ціль можна атакувати на зустрічних курсах. 

За даними Defense Express, Agro Turbo має швидкість у 285 км/год, а максимальна висота польоту становить 5500 м. Максимальна дальність літака знаходиться на рівні 641 км, тоді як максимальна злітна вага становить 2500 кг. 

Ці машини давно зняли з виробництва. За словами фахівців, зараз у світі нараховується не більше кількох десятків таких літаків. 

@vitaliy_vitrohon

оригинальный звук — Bigpureheart

Источник: unian.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Спина не даст Флориану Вирцу сыграть в ближайших матчах

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!