ПолiтДумка

Ватикан збирається проголосити 15-річного хлопчика покровителем інтернету

Июнь 29
21:45 2020

Католицька церква має намір зарахувати до лику святих лондонця Карло Акутіса, який у 2006 році в 15-річному віці помер від лейкемії в Мілані. Акутис може стати покровителем інтернету. Про це повідомляє NBC News.

Карло Акутіс народився 3 травня 1991 року в Лондоні, куди його батьки Андреа та Антонія виїхали з Мілану в пошуках праці. Коли сім'я повернулася до Мілану, у віці 12 років він розпочав практику щоденної участі в Євхаристії та щотижневої сповіді.

Не маючи спеціальної освіти, створював сайти та програми. Карло був автором веб-сайтів про євхаристійні чуда та католицьких святих. Він називав Євхаристію дорогою до неба.

Закінчив Міланську середню школу імені папи Льва XIII з класичним профілем. Його девізом було: «Всі народжуються як оригінали, але багато хто помирає як фотокопія». Він також за життя допомагав своїм однокласникам, яких цькували, і бездомним.

За два місяці до смерті він дізнався, що хворий на лейкемію. Його хвороба, яка мала гострий перебіг, розвивалася дуже швидко. Карло Акутіс помер 12 жовтня 2006 року, жертвуючи своє життя за папу і за Церкву. Похований у Ассізі.

Під час поховання, за словами матері, церква була «настільки переповнена, що багатьом людям довелося чекати знадвору».

Процес беатифікації розпочався в Міланській архідієцезії в 2013 році. 5 липня 2018 року папа Франциск видав декрет про героїчність його чеснот, а 21 лютого 2020 року затвердив чудо за його заступництвом — зцілення дитини в Бразилії, відкривши цим шлях до беатифікації. Якщо Ватикан припише Акутісу ще одне диво, він буде зарахований до лику блаженних і стане покровителем інтернету. Беатитфікаційні урочистості призначені на 10 жовтня 2020 року і пройдуть в Ассізі.

Усього католицька церква визнає понад 10 тисяч святих, але серед них майже немає дітей або підлітків, а також покровителів сучасних технологій.

Источник: glavcom.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Конкретний план святкування 30-річчя Незалежності мають представити 2 серпня — Никифоров

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".