ПолiтДумка

Вчені досліджують унікальну гігантську молекулярну хмару. Фото

06 января
12:46 2022

Вчені досліджують унікальну гігантську молекулярну хмару AGAL35. У таких космічних матеріалах зазвичай формуються зірки.

AGAL35 розташовано на відстані 6850 світлових років від Землі. Вона є величезною фрагментованою хмарою газу, яка слабко випромінюється в інфрачервоному діапазоні. Дані обсерваторії ALMA дозволили астрономам досліджувати цю фрагментацію та кінематику газу, щоб краще зрозуміти структуру молекулярної хмари, де зароджуються нові зірки.

1010011e0-ceb7.jpg (74 KB)

Вчені досліджують унікальну гігантську молекулярну хмару/Фото: Arxiv.org

Вчені з’ясували, що AGAL35 поділена на чотири окремі згустки. Частини С1 та С2 демонструють емісію ацетонітрилу. Температура згустків: -93 та -173 градусів Цельсія відповідно. С3 та С4 – це маломасивні та молоді газові потоки, що демонструють емісію на лініях водню.

Ядра мають маси до трьох мас Сонця. Наприклад, С1 має масу 40% від сонячної, а С2 – 0,9 маси Сонця. Вчені відзначають, що існує мала ймовірність того, що в AGAL35 можуть зародитися зірки.

Источник: meta.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Метод Гокхейл: избавьтесь от боли, снова обретя правильную осанку

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!