Ведуча «Танців з зірками», яка одружилась з мільйонером, готується вперше стати матір’ю
Ведуча останнього, восьмого сезону телевізійного шоу «Танці з зірками», Іванна Онуфрійчук живе на дві країни: Швейцарію та Україну. В першій телезірка активно працює разом з чоловіком, мільйонером казахського походження Алмазом, над вагітністю.
Про це Онуфрійчук розповіла в програмі «ЖВЛ».
Деталі
Телеведуча зізналась, що вже давно хоче стати матір’ю. Вона та її чоловік активно займаються цим питанням. Зокрема, заради цього зіркова пара пройшла детокс-програму в одному із санаторіїв Швейцарії.
«Це моя мрія, це наша мрія з ним. Стати батьками чудових, красивих, здорових дітей. І ми невпинно працюємо над цим, дуже вірю, що в нас все вийде: народити дитину, виростити та виховати людину і залишити на цій планеті частинку себе, свого продовження», — розповіла Іванна.
Цікаво, але познайомилася пара у спортзалі в іспанській детокс-клініці. За словами Онуфрійчук, з майбутнім чоловіком цілий рік вона спілкувалась як з другом. Алмаз — не медійна людина та «трохи некомфортно почувається під прицілом камер і софітів».
Источник: stars.novyny.live