• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Військова освіта України гармонізується зі стандартами НАТО: деталі озвучили у ММС

26 мая
06:25 2023

Військова освіта України гармонізується зі стандартами НАТО. Про це на брифінгу у Military Media Center повідомив директор Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимир Мірненко.

Деталі

Він зазначив, що за допомоги програми НАТО з удосконалення військової освіти DEEP-Ukraine були покращені програми професійної військової освіти, синхронізовані зі стандартами Альянсу.

…І сьогодні вони вже готові до імплементації з 1 вересня 2023 року, — сказав Володимир Мірненко.

Він додав, що для цього були внесені зміни до законодавства України і тепер освітні програми враховують процедури планування і ухвалення військових рішень саме за стандартами НАТО.

Військові заклади освіти під час війни сфокусували свої програми на практичних заняттях. Він зазначив, що кампанія вступу до військових навчальних закладів у 2022 році продемонструвала високий патріотизм української молоді.

За словами директора департаменту, на деякі спеціальності конкурс сягав до 10 чоловік на місце.

Найбільша кількість молоді хотіла вступити на спеціалізації військових пілотів, також серед найпопулярніших були сфери кібербезпеки, інформаційних технологій, тобто високотехнологічні спеціалізації.

За словами Володимира Мірненка, після початку російської агресії проти України до освітніх програм були внесені зміни, які «враховують досвід ведення війни».

Директор департаменту пояснив, що термін навчання було збільшено вдень з 6 годин до 10-12 годин, в тиждень – до 72 годин.

…Із цих 72 годин 70% — це практичні заняття, — сказав Володимир Мірненко і додав, що вони спрямовані саме на відпрацювання практичних навичок володіння озброєнням та військовою технікою.

Источник: meta.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ендокринолог розповіла про способи прибрати зайвий жир із живота

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY