ПолiтДумка

Вірменська медіаспільнота засуджує поліцію за поранення журналістів під час сутичок

14 июня
13:27 2024

Провідні медійні асоціації Вірменії рішуче засудили поліцію країни за поранення щонайменше десятка журналістів під час сутичок із протестувальниками, які в Єревані вимагали відставки прем’єр-міністра Нікола Пашиняна.

«Ми засуджуємо застосування поліцією брутальної сили проти представників ЗМІ, а також непрофесійні, непрораховані дії, які призвели до серйозних наслідків. З низки відео, а також фото інформаційного агентства Photolur зрозуміло, що світлошумові гранати також були спрямовані на журналістів і операторів, які стояли в місці, де були зосереджені камери ЗМІ», – ідеться в спільній заяві, опублікованій 13 червня дев’ятьма вірменськими медійними групами.

Сили безпеки кинули в натовп десятки світлошумових гранат під час сутичок 12 червня, поранивши щонайменше 83 людини. За даними правоохоронних органів, також постраждали 18 поліцейських.

Дев’ять медійних організацій висловили серйозну стурбованість тим, що Пашинян і його союзники однозначно захищають дії поліції, «не чекаючи результатів» розслідування. Журналісти вимагають від МВС розслідувати дії силовиків та «притягнути до відповідальності посадових осіб, які перевищили службові повноваження».

Про результати такого розслідування станом на вечір 13 червня в міністерстві не повідомляли.

Повторюючи заяви Пашиняна, Слідчий комітет Вірменії звинуватив протестувальників у «масових заворушеннях» і заявив, що встановив 40 причетних осіб. Пов’язаний з опозицією юрист заявив, що 28 протестувальників, заарештованих під час насильства, залишаються під вартою, їм загрожує кримінальна відповідальність.

Источник: radiosvoboda.org


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В США від спеки тріснуло скло хмарочоса, а уламки посипалися на тротуар

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!