ПолiтДумка

Всі смартфони з операційною системою Android довше працюватимуть від акумулятора

19 мая
14:33 2024

Кожна нова версія ОС Android пропонує безліч нових цікавих функцій, які рекламуються найголосніше. Бувають також приховані фічі, які відіграють не менш важливу роль у підвищенні якості роботи вашого девайсу. Наприклад, з Android 15 смартфон зможе довше працювати у режимі очікування.

Це удосконалення було відзначено на нещодавньому івенті Google I/O 2024, де Google представила другу бета-версію Android 15.

Інженери компанії переробили принцип обробки фонових завдань системи, завдяки чому тривалість роботи без заряджання може зрости до 3 годин.

Ключовим моментом у цьому покращенні є збільшення на 50% швидкості переходу смартфонів у режим очікування, якщо порівнювати з Android 14. Він активується, якщо ви залишите пристрій нерухомим на деякий час і дисплей згасне. У режимі очікування програмам обмежується доступ до мережі та ресурсомістких служб, що дозволяє пристроям довше працювати.

Підвищення автономності стосується всіх смартфонів, які отримають апдейт до Android 15, а також операційної системи для пристроїв Wear OS 6, що носять, яка повинна вийти наступного року.

Також з виходом Android 15 система дозволить шукати вимкнений смартфон, захистить від телефонних шахраїв за допомогою ІІ, «заморозить» програми, що не використовуються, а ще автоматично підключить смартфон до супутника якщо немає зв’язку. 15 травня Google випустила Android 15 Beta 2 — її можна встановити на цілу низку смартфонів і не тільки Pixel.

Источник: charter97.org


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Єврокомісар з розширення обіцяє «вести» Україну у підготовці до вступу в ЄС

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!