ПолiтДумка

Як можна перевірити та вимкнути прослуховування на смартфоні

05 марта
09:09 2024

Для того, щоб дізнатися, чи прослуховують ваш телефон, слід звернути увагу на надто швидку розрядку акумулятора. Так, якщо час роботи акумулятора смартфону скоротився, це може означати, що у фоновому режимі працює програма для прослуховування телефонних розмов.

Дивні звуки під час розмови по смартфону – ще одна погана ознака. Наприклад, шурхіт, клацання, відлуння.

Ще одна ознака того, що ваш телефон може прослуховуватись – текстові повідомлення з незрозумілими символами і цифрами. Це може означати, що смартфоном дистанційно керує третя сторона.

Як вимкнути прослуховування смартфону.

Стороння активність смартфону як то, наприклад, вмикання або вимикання – теж ще одна ознака, що телефон може прослуховуватись.

Щоб дізнатись напевне, чи дісно ваш смартфон прослуховується, необхідно звернутися до адвоката і підготуватиофіційний запит до правоохоронних органів.

Також є способи профілактики захисту смартфону від прослуховувань. По-перше, встановлювати програмне забезпечення можна тільки з офіційних джерел або вебсайтів розробників.

Варто уникати підключення до вайфая в публічних місцях.

Звісно, ні в якому разі не можна переходити за посиланням у підозрілих СМС-повідомленнях, листах на пошті, коментарях та навіть в особистих повідомленнях у соцмережах, адже це можуть бути аферисти.

Як вимкнути прослуховування смарфтону.

Також є ще одна порада, щодо того, як вимкнути прослуховування на смартфоні.

Отже, заходимо в Налаштування смартфону та шукаємо розділ «Система». Обираємо пункт «Мова та введення», відкриваємо синтез мовлення і шукаємо значок, який виглядає, як шестерня. І от тут можна знайти функцію, яка слухає, що каже людина.

Вона може мати назву Анонімні звіти про використання. Її слід вимкнути.

Назви розділів і функцій можуть відрізнятись в залежності від моделі смартфону і компанії-виробника.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Названо найбільш продавані смартфони у світі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!