ПолiтДумка

Як очистити кеш месенджера Telegram на смартфоні, при цьому не видаливши нічого потрібного: поради фахівців

04 марта
22:57 2024

Telegram, яким сьогодні користуються багато українців, втім як і інші месенджери, з часом його використання займає дедалі більше пам’яті в смартфоні і починає поступово гальмувати роботу девайса. Для того щоб безболісно позбутися накопичених гігабайт, досить очистити кеш Telegram на смартфоні, повідомляє «Today.ua».

При цьому видаляти корисний додаток не потрібно. Адже, якщо ви після цього повторно встановите Telegram на свій девайс, то всі видалені гігабайти негайно ж повернуться знову. Тому є простіший та ефективніший метод, за якого, до того ж, вам не доведеться жертвувати накопиченою інформацією.

При цьому всі потрібні дані збережуться, а ваш смартфон «буде вам вдячний». Процедура ця нескладна, і займе у вас максимум кілька хвилин. Потрібно просто очистити кеш у Telegram. Причому і на iOS, і на Android ця операція проводиться практично однаково.

Як очистити кеш у Telegram

Алгоритм складається лише із трьох кроків:

  • зайти в налаштування Telegram;
  • перейти в розділ «Дані та пам’ять» → «Використання пам’яті»;
  • натиснути на опцію «Очистити кеш».

Сам процес очищення, як і виконання цього алгоритму, займає менше хвилини. Цю процедуру можна періодично повторювати в міру користування Telegram. До речі, вона годиться як «очищувальний» засіб і для інших додатків.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Потрібна зброя і ППО: Кислиця закликав ООН не дати Росії продовжувати терор

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!