ПолiтДумка

як правильно користуватися гаджетом під час відключень або вночі

17 июня
22:04 2024

Використання смартфона має свої особливості, наприклад, не можна розмовляти телефоном під час зарядки. Для ночі зі смартфоном є свої хитрощі, особливо, якщо у вас відключили електроенергію. В такому випадку варто заощадити енергію та можна використати смартфон як ліхтарик.

Спалах смартфона може виконати роль лампи та освітити кімнату. Пом’якшіть різке світло від нього можна, поклавши на нього серветку чи папір, або скориставшись кольоровим фільтром. Це може бути скло або пластик.

Вночі, користуючись телефоном у ліжку, кладіть його на поверхню подалі від обличчя, щоб зменшити напругу очей. Для економії заряду смартфона при відключеннях вночі варто зменшувати яскравість екрана. Тьмяне світло не тільки зменшить споживання енергії, а й не заважатиме, якщо поруч з вами сплять інші люди. Також досягти ефекту економії енергії, можна використавши темну тему програм.

Також вночі можна вимкнути непотрібні функції, прибрати фонові програми та обмежити використання даних. Увімкніть режим енергозбереження або режим низького енергоспоживання на своєму пристрої, щоб автоматично скоротити роботу функцій, які витрачають заряд акумулятора.

Источник: telegraf.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Никита Кравченко продолжит карьеру в Александрии

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!