ПолiтДумка

Як самому почистити фільтр пральної машини: спосіб зекономити на ремонті

19 июля
16:16 2023

Причиною неприємного запаху з пральної машини може стати забитий фільтр – пастка для твердих часточок, якою обладнаний кожний прилад. Коли він забивається, може з’являтись не тільки запах, а ще й надмірний шум чи вібрації. В найгірших випадках це призводить до пошкодження водяного насоса, проблем з віджимом а то й повного виходу машини з ладу

На щастя, почистити фільтр пралки можна самостійно. Алгоритм дій досить простий і зрозумілий, а для самого чищення не знадобиться спеціальних інструментів. OBOZREVATEL розповідає про нього детальніше.

Перш ніж чистити фільтр, обов’язково від’єднайте машину від електромережі. Це потрібно, щоби уникнути навіть ризику ураження струмом. Ніколи не намагайтеся виконувати будь-яке технічне обслуговування при підключенній машині.

Переконайтеся, що у вас є під рукою рушник або контейнер для збирання води. Коли ви відкриєте фільтр, швидше за все, з нього витече певна її кількість, яку потрібно буде одразу зібрати.

Якщо у пральній машині є фільтр для гарячої води, переконайтеся, що вода охолола, перш ніж приступати до очищення. Так ви вбережете себе від опіків.

Зазвичай фільтр пральної машини знаходиться у нижній передній її частині. Але існують також моделі, в яких він може розташовуватись позаду. Якщо ви не впевнені щодо власного пристрою, знайдіть посібник до нього – паперову копію чи скани документації в інтернеті.

Коли ви точно з’ясуєте, де у вашій машині знаходиться фільтр, акуратно зніміть заглушку, що його прикриває. Залежно від моделі пральної машини вам може знадобитися викрутка. Отримавши доступ до деталі, почніть повільно повертати фільтр проти годинникової стрілки, доки не зможете його зняти. Підстеліть під нього рушник, адже на цьому етапі може почати витікати вода.

Обережно очистіть зняту деталь від забруднень. Також очистіть місце, до якого вона кріпиться, зсередини. Ви можете використовувати стару зубну щітку, щоб дістатися важкодоступних місць.

Очистивши фільтр, огляньте його на наявність ознак зносу або пошкоджень. Зламану деталь слід замінити, щоби забезпечити і надалі оптимальну роботу пральної машини.

Коли фільтр буде готовий, встановіть його на місце та прокрутіть кілька разів за годинниковою стрілкою до упору. Переконайтесь, що він добре встав на місце, щоби з нього під час роботи приладу не почала витікати вода.

Приберіть залишки розлитої води під місцем, де знаходиться фільтр. Тільки після цього прилад можна знову вмикати в мережу.

Пам’ятайте, що частота, з якою ви повинні чистити фільтр пральної машини, залежить від того, як ви нею користуєтеся. В середньому профілактику треба проводити кожні два-три місяці.

Источник: soc.obozrevatel.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В Україні судитимуть шахраїв, які розробили схему наживи на охочих виїхати за кордон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!