• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Які рибки точно виживуть в акваріумі: невибагливі види

18 марта
18:28 2023

Деякі види акваріумних рибок вимагають специфічних умов утримання. Помилки можуть призвести навіть до загибелі риб.

Для початківців радять обрати невибагливі види, яких легко розводити. OBOZREVATEL підібрав топ-10 видів, які варто купити першими.

Гупі впевнено тримають першість у рейтингу акваріумних рибок. Вони мають різноманітне забарвлення і чудово підходять для загальних акваріумів. В ідеалі слід купити зграю із 6-10 особин у ємність 50 л. Гупі не можна тримати поруч із рибами, які можуть обкушувати плавники.

Це зграйний вид риб, тому купувати потрібно мінімум 6 особин. Даніо дуже рухливі, їм потрібен простір для плавання. У їжі – невибагливі, підійдуть сухі корми у вигляді пластівців.

Є багато видів мечоносців, і відрізняються вони забарвленням та формою. Дорослі особини можуть виростати до 8-10 см. Це дуже «стрибучі» риби, тож слід обрати акваріум з кришкою. У акваріум радять посадити живі рослини. Краще, щоб на одного самця було 2-3 самки, інакше самці почнуть битися

Характерною рисою виду є те, що самки виростають більшими, ніж самці. Найчастіше зустрічаються молінезії з чорним забарвленням. Багато обирають парусну молінезію через її характерний зовнішній вигляд з розвиненим спинним плавцем, однак цей вид схильний проявляти агресію до інших видів риб.

Анциструси мають темно-сіре з білими плямами забарвлення та досягають 10-12 см у довжину. Вони сумісні із більшістю видів риб та чудово себе почувають у акваріумі об’ємом від 50 л. Експерти радять обов’язково купити анциструсам натуральні корчі, які риби люблять обшкрібати.

Маленька рибка, довжиною 3-4 см, яка має поперечні смужки на сріблястому тілі. Тернецій слід купувати зграйками мінімум 6 особин. Для утримання потрібно оформити у акваріумі ділянки із зарослями рослин та вільні зони для плавання.

Півників часто називають «бійцівськими» рибками – а все через нетерпимість самців один до одного. Ці рибки сягають у розмірі 5-6 см. Нині існує понад 70 видів півників, різних за забарвленням. Півники – дуже невибагливі риби, їх можна розводити у акваріумах ємністю від 7 л. Дуже важливо, щоб повітря над водою не було занадто холодним.

Це миролюбні, активні, цікаві сомики, які люблять очищати дно акваріумів від решток корму. Мають сіро-оливкове плямисте забарвлення. Тримати їх слід зграйками у акваріумі від 30 л.

Сріблясті, з чотирма поперечними смужками барбуси –дуже мирні риби, які можуть стати агресивними, якщо не дотриматися важливого правила. Цих рибок слід купувати зграями від 6 особин. Якщо кількість буде менша – барбуси будуть агресивно налаштовані до сусідів по акваріуму. Рибок з вуалевими плавниками також не слід селити поряд із барбусами, щоб ті раптом не пошкодили плавники.

Доросла риба сягає 10-13 см. Для комфортного існування потрібно купити акваріум мінімум 80 л. Купувати гурамі слід або парами, або невеликими групами. Важливо, щоб самок було більше, ніж самців. У їжі гурамі невибагливі, їдять всі види кормів.

Источник: soc.obozrevatel.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Швеция — Бельгия: смотреть онлайн видеотрансляцию матча Евро-2024 — Футбол, сб. Швеции, сб. Бельгии, сб. Швеции — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY