ПолiтДумка

Який інгредієнт можна додати до фаршу, щоб котлет вийшло набагато більше: економний лайфхак

28 января
09:55 2023

Хороший кухар здатен приготувати смачну і поживну страву буквально «з нічого».Так робили наші бабусі, коли не мали змоги дістати усі необхідні інгредієнти на ту чи іншу страву в достатній кількості. І хоча часи змінилися, проте економно вести господарство ніколи не буде зайвим.

Соковиті та смачні м’ясні котлети завжди вдало доповнюють будь-який гарнір. Часто до котлет подають пюре або макарони, проте найголовніше – не гарнір, а вдалий рецепт самих котлет. Для приготування такої страви не потрібно бути кулінаром найвищого рівня.

Якщо ви хочете наробити купу котлет, а фаршу зовсім небагато – один простий інгредієнт врятує ситуацію. Що додати до фаршу, аби не зіпсувати смаку котлет та помітно збільшити кількість порцій готової страви, розповідає odnaminyta.com.

Щоб із невеликої кількості фаршу вийшло багато котлет, додайте до фаршу трохи відвареного рису. На смак готової страви це практично не вплине, а от об’єм фаршу помітно збільшиться. Головне – не перестаратись, щоб замість котлет не вийшли смажені голубці.

Щоб зробити котлети соковитішими, безпосередньо перед смаженням додайте у фарш жменю дробленого льоду. Можна взяти і невеликий шматочок льоду й помістити його у центр котлети, яка вже смажиться на сковороді. Вода вбиратиме смаки та спеції, а рис добре вбиратиме зайву вологу.

Щоб котлети не прилипали до пательні, вона має бути добре прогріта, а не неї треба вилити достатню кількість олії. Також важливо, щоб сковорідка була із товстим дном.

Источник: news.uaportal.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Швеція закликала Білорусь припинити підтримку війни Росії проти України

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY