ПолiтДумка

ЄС має намір посилити боротьбу з дезінформацією про коронавірус

03 декабря
20:52 2021

Європейська комісія (ЄК) у п’ятницю продовжила свою програму моніторингу дезінформації про коронавірус іще на шість місяців до червня наступного року та опублікувала звіти онлайн-платформ про їхні дії у цьому напрямі з вересня до жовтня.

«Ми хочемо, щоб платформи активізували зусилля боротьби з дезінформацією про COVID-19, зокрема про вакцини і всіма мовами ЄС», – заявила заступник голови ЄК Вєра Юрова.

Брюссель очікує, що платформи втілять уроки програми моніторингу COVID у більш надійній системі нового Кодексу боротьби з дезінформацією.

Європейський комісар із внутрішнього ринку Тьєррі Бретон додав, що цей кодекс помітно змінить правила гри. «Інформаційний простір не має бути Диким Заходом, де на громадян обрушується неприборканий потік дезінформації», – сказав він.

У розробці кодексу поведінки щодо COVID-19 в інформаційному просторі ЄС беруть участь десятки основних онлайн-платформ, і він буде готовий, як очікується, до кінця березня.

Останні звіти показують, що YouTube розширив свою програму протидії медичній дезінформації, видаляючи твердження про вакцини, що суперечать консенсусу органів охорони здоров’я країн ЄС або ВООЗ. TikTok збільшив кількість ключових слів та хештегів, які можуть запускати теги та банери, пов’язані з COVID-19 та вакцинами. Twitter оновив свою політику проти інформації про вакцини, що вводить в оману. LinkedIn розширив співпрацю з відомими людьми у Європі для поширення авторитетних думок щодо вакцинації. Компанія Meta/Facebook оновила свою політику щодо вакцинації дітей проти COVID-19, наприклад видаляючи неправдивий контент про те, що вакцин для дітей не існує або вони небезпечні і не тестувалися.

Источник: itta.info


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

9 прихованих функцій та змін в iOS 18, про які Apple промовчала на презентації

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!