ПолiтДумка

З актора Армі Гаммера зняли всі звинувачення у сексуальному насильстві

02 июня
05:11 2023

Актору Армі Гаммеру, зірці фільмів «Соціальна мережа», «Попелюшка», «Агенти А.М.К.Л.» та інших, не буде пред’явлено звинувачення у сексуальному насильстві. У заяві офісу окружного прокурора Лос-Анджелеса повідомили, що не можуть довести звинувачення у зґвалтуванні поза розумними сумнівами, частково через «складність відносин» між Хаммером та обвинувачкою. Про це пише Variety.

Офіс окружного прокурора Лос-Анджелеса вирішив не висувати звинувачення у сексуальному насильстві проти актора Армі Гаммера після тривалого розслідування поліції.

Сам Армі вже опублікував посаду, в якій написав, що вдячний окружному прокурору за проведення ретельного розслідування та висновок про те, що жодного злочину не було скоєно.

«Я з нетерпінням чекаю на початок довгого і важкого процесу відновлення мого життя тепер, коли моє ім’я очищене», — написав актор.

Обвинувачка, яку у ЗМІ називали Еффі, повідомила про Гаммера в поліцію у лютому 2021 року. Вона стверджувала, що Хаммер зазнавав її фізичного насильства під час періодичних відносин, які тривали чотири роки, і сказала, що він жорстоко зґвалтував її у 2017 році. Гаммер категорично відкинув її звинувачення.

Офіс окружного прокурора заявив, що він призначає досвідчених прокурорів для перевірки розслідувань сексуальних посягань.

«У такому випадку прокуратура провела надзвичайно ретельну перевірку, але визначила, що на цей момент недостатньо доказів для звинувачення пана Хаммера у скоєнні злочину. Як прокурори, ми несемо етичну відповідальність висувати звинувачення лише у тих випадках, які ми можемо довести поза розумними сумнівами». Через складність відносин та неможливість довести насильницький статевий контакт без згоди, ми не можемо довести, що це сталося через обґрунтований сумнів», — повідомили в офісі окружного прокурора.

Після звинувачень Еффі та інших жінок кар’єрі Гаммера було завдано серйозних збитків. Гаммер, який зіграв у фільмах «Соціальна мережа» та «Назви мене своїм ім’ям», поїхав з Голлівуду на Кайманові острови, де пройшло його дитинство, і працював у готелі.

Після того як Еффі опублікувала звинувачення проти Гаммера, до неї приєдналися й інші жінки, посипалися звинувачення в канібалізмі та БДСМ-фетишах, які, за словами жінок, використовувалися як димова завіса для емоційного та фізичного насильства.

Його агентство WME відмовилося від Хаммера, і його звільнили з усіх його теле- та кінопроєктів. Його останнім фільмом став «Смерть на Нілі», тому що перезнімати його було б надто дорого.

Гаммер постійно заперечував якісь правопорушення і стверджував, що всі сексуальні стосунки були за взаємною згодою. Він дав своє перше інтерв’ю в лютому цього року, в якому сказав, що думав про самогубство після вибуху скандалу. Він заперечував кримінальні правопорушення, але визнав, що був «мудаком та егоїстом» і вів «дуже напружений та екстремальний спосіб життя».

«Все обговорювалося заздалегідь. Я ніколи не нав’язував це комусь несподівано. Ніколи. Я збирав цих жінок, залучав їх до цього — в цей вихор подорожей, сексу, наркотиків та сильних емоцій, — а потім, як тільки я закінчував, я просто кидав їх і переходив до наступної жінки, залишивши їх покинутими та використаними», — сказав Гаммер Air Mail.

У цьому інтерв’ю Гаммер сказав, що йому стало краще, і він працював тверезим компаньйоном свого товариша-наркомана. Він також зазначив, що під час реабілітації його підтримував актор Роберт Дауні-молодший. Також Армі Гаммер висловився проти «культури скасування», сказавши: «Тої хвилини, коли хтось робить щось не так, його викидають. Шансів на реабілітацію немає».

Источник: focus.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Арсенал без Зинченко выиграл первый спарринг сезона

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!