ПолiтДумка

заміняють QR-коди в громадських місцях

26 февраля
03:53 2025

В Україні активізувалася шахрайська схема з підміною QR-кодів у громадських місцях, що дозволяє зловмисникам отримувати дані банківських карток громадян.

Про це повідомляє кіберполіція.

За даними правоохоронців, шахраї розміщують власні QR-коди або підміняють оригінальні на офіційних стендах. Перехід за такими посиланнями може призвести до викрадення конфіденційної інформації та фінансових втрат.

“Найчастіше такі випадки трапляються у місцях, де люди активно використовують QR-коди для швидких оплат: під час паркування, оплати громадського транспорту, входу на заходи чи здійснення благодійних внесків”, — зазначають правоохоронці.

Щоб убезпечитися, кіберполіція радить:

  • Сканувати QR-коди лише з перевірених джерел.
  • Перевіряти наклейки на наявність слідів підміни.
  • Використовувати функцію попереднього перегляду посилання перед переходом.
  • Переконуватися, що сайт має захищене з’єднання (https://) і правильний домен.
  • Не вводити банківські дані на незнайомих сайтах.

Источник: weukraine.tv


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Після останнього оновлення ОС Windows 11 частина комп’ютерів не вимикаються

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!