ПолiтДумка

Заради економії: Маск збирається перебратись з Каліфорнії в Техас

Декабрь 05
23:52 2020

Генеральний директор Tesla Ілон Маск збирається переїхати з Каліфорнії в Техас. Про це телеканалу CNBC розповіли друзі підприємця.

Маск вже дуже часто буває в Техасі. В місті Остін знаходяться підрозділи Tesla і його стартапу Boring Company, в техаському селі Бока-Чіка розташовується об'єкт SpaceX.

Каліфорнія, яку часто засуджують за високі податкові ставки і жорсткі правила, під час пандемії стала свідком масового відпливу відомих технологічних компаній з огляду на їх наміри скоротити витрати. Цього року Маск був одним з найгучніших критиків штату. У жовтні він порівняв його зі спортивною командою, що «багато разів виграла чемпіонат» і для якої стає все більш складно «уникати самовдоволення».

У травні, коли підприємства по всій Каліфорнії були змушені залишатися закритими через пандемію, Маск написав у Twitter, що переносить штаб-квартиру Tesla з Каліфорнії в Техас або Неваду.

Виїзд з Каліфорнії з найвищим податком на прибуток в країні в Техас, де немає державного прибуткового податку, може заощадити Маску мільярди доларів на основі його компенсаційного пакета, присудженого у 2018 році. За умовами 10-річного плану Tesla бізнесмен може отримати понад $50 млрд у вигляді акцій компанії – право на 4 з 12 передбачених траншей опціонів він уже заслужив. Виплати прив'язані до зростання капіталізації Tesla на кожні $50 млрд одночасно з виконанням цілей по виручці або прибутковості.

Телеканал наголошує, що визначити, де живе Маск непросто, тому що він сам стверджує, що продає все своє «матеріальне майно». CNBC не вдалося знайти будь-які публічні записи, що свідчать про те, що він офіційно змінив місце проживання, а в онлайн-базі даних White Pages і раніше вказано його основну адресу – Лос-Анджелес.

Навіть люди, які його добре знають і знають про його загальні плани переїхати в Техас, кажуть, що вони не знають, де саме він зупиниться і коли відбудеться потенційний переїзд.

Наразі штаб-квартира Tesla, як і раніше, знаходиться в Пало-Альто, Каліфорнія, а компанія продовжує виготовляти автомобілі в сусідньому Фремонті. Головна адреса SpaceX знаходиться в окрузі Лос-Анджелес.

Источник: mind.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Смартфоны с Android 11 перестали распознавать геймпады

Смартфоны с Android 11 перестали распознавать геймпады

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".