ПолiтДумка

жінку на 2500 ошукала інтернет-шахрайка

08 февраля
19:12 2021

У жодному випадку не варто повідомляти строк дії картки та СVV-код

7 лютого до відділення поліції Ковельського районного управління звернулась жителька Шацького району із заявою про шахрайство.

30-річна дівчина на одному із інтернет-сайтів розмістила оголошення про продаж товару. Під приводом оплати товару спритниця дізналася дані платіжної картки з секретним кодом, за поцупила з картки волинянки майже 2500 гривень.

Працівники поліції відкрили кримінальне провадження за фактом шахрайства та встановлюють особу, причетну до вчинення даного злочину.

Пам’ятайте, що для оплати на картку достатньо знати номер з 16 цифр, у жодному разі не повідомляйте строк дії картки та СVV-код.

Щоб не стати жертвою шахраїв, поліція просить краян запам’ятати прості правила:

• для оплати на вашу картку достатньо знати номер з 16 цифр, у жодному разі не повідомляйте строк дії картки та СVV-код ( зазначений на зворотній стороні картки);

• для оплати на вашу картку не потрібно отримувати жодних СМС-повідомлень чи підходити до банкомату, не повідомляйте шахраям дані з СМС-повідомлень, які надходять на вашу картку, та не проводьте жодних операцій у банкоматі на їх вимогу.

Источник: volyn.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Найк выпустили крутой ролик к Олимпиаде в Париже и взбесили Дюранта: Его там нет

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!