ПолiтДумка

журналісти показали відео з Бучі з доказами злочинів окупантів

29 апреля
03:41 2022

Американський телеканал CNN опублікував новий відеозапис, знятий з дрона над Бучею Київської області. На кадрах видно, як російська військова техніка їздить вулицями міста повз тіла вбитих жителів.

Отримане журналістами відео з Бучі було зняте впродовж 12-13 березня. Працівники телеканалу перевірили запис та підтвердили, що знімання цим дроном велися над Бучею саме в ці дні.

Про це повідомляє CNN.

На знятому з неба відео видно, що на вулицях лежать тіла людей в одязі, схожому на  одяг трупів, знайдених українськими військовими та міжнародними журналістами 1-3 квітня – після звільнення Бучі від російських військ.

На кадрах також видно, що російська бронетехніка їздила, а військові протягом 12-13 березня просто ходили повз тіла загиблих.

Опубліковане відео підтверджує те, що вбивства мирних жителів Бучі сталися в той час, коли місто перебувало під російською окупацією. Таким чином запис спростовує брехню російської влади про провокацію та інсценування.

Источник: tsn.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Цей додаток постійно «пожирає» пам’ять на телефоні: як швидко вирішити проблему

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!