ПолiтДумка

знайдено несподівану причину, як це усунути

22 мая
19:41 2024

Особливості екранів сильно впливають на автономність смартфонів, щоб вони довше працювали без підзарядки, необхідно дотримуватися кількох простих правил.

Компанія Samsung виявила помилки в налаштуваннях дисплея, вони призводять до того, що акумулятори швидко розряджаються. Про те, як вирішити цю проблему, розповідає видання The Sun.

Екран — це найбільша та енергоємна частина будь-якого смартфона. Однак у моделях Samsung грає роль те, шпалери якого типу обрав користувач. Виявляється, від цього залежить час автономної роботи. У зв’язку з цим південнокорейська компанія рекомендує клієнтам продовжити термін служби батареї за рахунок темних шпалер і тем.

Багато сучасних екранів використовують пікселі з підсвічуванням, завдяки чому люди бачать зображення. Якщо пікселі не підсвічувати, то ми отримаємо глибокий чорний колір. Тому, якщо користувачі оберуть темну тему або шпалери з великою кількістю чорного кольору, то певні частини дисплея залишаться без підсвічування. Отже, екран менше витрачатиме енергії, накопиченої акумулятором.

Як змусити смартфони Samsung працювати довше

Варто вимикати екран, якщо немає потреби у використанні телефону, а не чекати, поки він вимкнеться сам. Час вимкнення можна відрегулювати, встановивши мінімальний показник у 15 сек. Це може призвести до значної економії заряду батареї.

Samsung також рекомендує за можливості знижувати яскравість. Що яскравіший екран, то вищий коефіцієнт контрастності, що призводить до більш високої витрати заряду акумулятора.

Якщо користувачеві не вистачає часу автономної роботи, можна активувати режим енергозбереження. Після ввімкнення цього режиму фоновим додаткам буде обмежено доступ до Wi-Fi і мобільних даних, а функції, що споживають багато енергії, як-от Always On Display, буде відключено, щоб продовжити термін служби батареї.

Є можливість вибрати і налаштувати швидкість процесора, рівень яскравості та Always On Display за своїми уподобаннями. Для цього потрібно зайти в «Налаштування» — «Догляд за пристроєм» (Device Care) — «Акумулятор» і ввімкнути енергозбереження.

Источник: focus.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Силвиньо: Даже запасные игроки Испании выиграют финал Евро

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!