ПолiтДумка

з’явилася нова програма із суттєвими виплатами

01 сентября
12:53 2022

Ряд українців, які через війну Росії в Україні виїхали за кордон, при поверненні можуть отримати грошову допомогу за програмою Vidnova Fellowship Ukraine у партнерстві з ОО Інша Освіта.

На грошову допомогу можуть розраховувати громадяни, які:

  • були змушені виїхати в іншу європейську країну після 22 лютого, проте цієї осені хочуть повернутися до України; планують далі створювати додану вартість у своєму секторі та культивувати досліди, привезені з-за кордону;
  • шукають підтримки у відновленні своєї діяльності чи переосмисленні того, чим хочуть займатися, повернувшись до України;
  • потребують кола нових партнерів та однодумців в Україні, які розуміють досвід вимушеної міграції.

Насамперед це будуть особи, які працюють у наступних секторах:

  • культурний менеджмент;
  • художні проекти;
  • неформальна освіта;
  • соціальні інновації та соціальне підприємництво;
  • захист прав людини;
  • медіа;
    екологія та охорона навколишнього середовища.

Про яку суму йде мова

Щомісячна стипендія для поновлення діяльності у вибраній локації в Україні передбачає виплату у розмірі 18000 гривень.

Крім грошей, у рамках програми може бути наданий пакет підтримки для мережі та відновлення зв’язків із новим місцем перебування та партнерською організацією.

«Якщо учасника/учасник приймає нова організація, то це може бути адміністративна підтримка організації, коучинг або консультування від експерта учасника при відкритті нової справи тощо», — йдеться у повідомленні Vidnova Fellowship Ukraine.

Програма грошової виплати діятиме з 1 жовтня 2022 року по 1 січня 2023 року.

Як отримати допомогу

Для участі у конкурсній програмі потрібно заповнити заявку до 10 вересня.

Источник: zn.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Рада втретє не змогла викликати уряд щодо угоди зі США про копалини

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!