ПолiтДумка

Агент німецької розвідки міг передавати кремлю дані про Україну — ЗМІ

26 декабря
21:17 2022

Затриманий днями агент Федеральної розвідувальної служби Німеччини (BND) міг передавати росії таємниці про Україну.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Tagesschau.

Згідно з інформацією журналістів, підозрюваний у державній зраді Карстен Л. нібито передавав росії, зокрема, таємні оцінки ситуації в Україні.

Розслідування справи опікується відомство федерального прокурора (GBA). Якщо підозра підтвердиться, справа буде «особливо делікатною»: москва залучила подвійного агента до зовнішньої розвідки під час російської агресорської війни проти України. Таке вербування агентів іноземних спецслужб вважається вищою дисципліною шпигунства, зазначає ЗМІ.

Органи безпеки Німеччини роками відзначають, що росія стає все агресивнішою в цій країні для досягнення своїх цілей. Після початку війни контррозвідка попередила міністерства та органи влади про підвищену небезпеку.

Читайте також: В уряді Польщі кажуть, що з лютого затримали вже шістьох шпигунів з білорусі та росії

Як повідомлялося, співробітника BND заарештували в середу. Міністр юстиції ФРН Марко Бушман назвав затримання «важливим ударом по російському шпигунству».

За останні роки в Німеччині було затримано кількох людей, які шпигували на користь рф. Навесні було вислано з країни 40 російських розвідників, які працювали під дипломатичним прикриттям.

Про подвійного агента у зовнішній розвідці ФРН повідомлялося останній раз у 2014 році, тоді йшлося про передачу таємниць США.

Фото: Kay Nietfeld/dpa


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Соглашение о ресурсах не разблокирует помощь США — NBC

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!