ПолiтДумка

Американський фонд жертв комунізму нагородив Навального медаллю

12 июня
09:50 2022

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який перебуває в ув’язненні, став лауреатом Медалі свободи, яку щорічно вручає американський Меморіальний фонд жертв комунізму.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на «Голос Америки».

Нагороду за опозиціонера отримала його колишня прессекретарка, а нині віцепрезидент створеного Навальним Фонду боротьби з корупцією Анна Ведута. Вона виступила на церемонії у Вашингтоні.

У своєму виступі соратниця Навального наголосила, що зараз «найважливіше для Олексія Навального, для Фонду боротьби з корупцією та для всіх людей у ​​світі – це зупинити війну в Україні». «Наше завдання – розповісти російським людям про те, що насправді відбувається, про жахливі злочини проти цивільного населення, про жахливі втрати російської армії, про те, що сталося в Бучі, про те, що сталося в Ірпені», – сказала Федута.

Читайте також: Суд залишив вирок Навальному без зміндевять років колонії суворого режиму

Від імені Навального Федута закликала голів технологічних гігантів повернути скасовану в зв’язку з санкціями можливість таргетувати рекламу на росію, щоби противники війни отримали можливість провести спрямовану на росіян повномасштабну інформаційну кампанію.

Меморіальний фонд жертв комунізму – американська некомерційна організація антикомуністичного характеру, утворена в 1993 році актом Конгресу США. У 2007 році з ініціативи фонду у Вашингтоні було створено меморіал жертв комунізму. Свою нагороду фонд вручає за захист прав людини і протистояння комуністичним та іншим тоталітарним режимам. Навальному вона була присуджена у січні за «сміливе протистояння режиму Володимира Путіна».

Читайте також: Міграційна служба підтвердила, що Президент надав українське громадянство Невзорову

22 березня Олексія Навального було засуджено до дев’яти років ув’язнення в колонії суворого режиму за звинуваченням у шахрайстві та неповазі до суду. Наприкінці травня його також звинуватили у кримінальній справі за статтею «Створення екстремістської спільноти», за якою може загрожувати ще 15 років в’язниці.

Наразі опозиціонер утримується в колонії загального режиму ВК-2 у Покрові Володимирської області. До відбування покарання в цій установі Навального засудили у лютому 2021 року по справі «Ів Роше», замінивши умовний термін на реальний.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленський прибув до Іспанії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!