ПолiтДумка

Австрія майже повністю скасовує масковий режим

26 мая
03:40 2022

В Австрії з 1 червня тимчасово скасовується вимога обов’язкового носіння FFP-масок у громадському транспорті та закладах торгівлі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Austria Presse Agentur (APA).

«Заходи захисту від коронавірусу в основному скасовано. Вимога щодо носіння масок, яка наразі все ще діє в життєво важливих закладах торгівлі та громадському транспорті, буде призупинена на три місяці з 1 червня, але залишиться чинною в лікарнях і будинках для літніх людей», — йдеться у повідомленні.

З моменту останнього послаблення коронавірусних заходів всередині квітня зобов’язання щодо носіння масок типу FFP-2 діяло у закритих приміщеннях лікарень і будинках для літніх людей, у громадському транспорті та таксі, у життєво важливих закладах торгівлі (супермаркети), органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, релігійних закладах (поза богослужіннями). Тепер цю вимогу призупинено на три літні місяці, за винятком лікарень та будинків для літніх людей. При цьому в уряді Австрії не виключають, що повернення до носіння масок може відбутися восени, що залежатиме від рівня поширення коронавірусної інфекції.

Мер Відня Міхаель Людвіг вже заявив, що Відень, який є окремою федеральною землею, йтиме своїм окремим шляхом у питанні носіння масок. За його словами, у столиці й надалі буде діяти масковий режим у громадському транспорті, у медичних установах та аптеках.

Читайте також: Польща скасувала стан епідемії коронавірусу

Водночас федеральний уряд Австрії ухвалив рішення продовжити призупинення вимоги про обов’язкову вакцинацію від COVID-19 на три літні місяці. За порушення цієї вимоги в країні повинні були почати штрафувати ще у березні, однак за рекомендацією експертної комісії цей обов’язок було раніше призупинено до 1 червня.

Як відомо, в Австрії за минулу добу зафіксовано майже 3 тис. нових випадків зараження коронавірусом. У середньому минулого тижня щодоби реєстрували близько 2,5 тис. нових випадків захворювання.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Україна забезпечить Молдову електроенергією на 30%

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY