ПолiтДумка

Байден прибув до Брюсселя для участі в самітах НАТО та Євросоюзу

14 июня
00:27 2021

Президент США прилетів до Брюсселя, розпочавши другу частину європейського турне — він зустрінеться з лідерами країн Північноатлантичного альянсу та Євросоюзу.

Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.

«Президент США Джо Байден прибув до Брюсселя у неділю ввечері, перед початком самітів НАТО та Європейського Союзу, які триватимуть два дні», — зазначається в повідомленні.

Очікується, що 14 червня Байден візьме участь у саміті НАТО, а 15-го — у саміті США — ЄС. У середу, 16 червня американський лідер у Женеві зустрінеться з російським президентом Володимиром Путіним.

Читайте також: Байден після зустрічі з Путіним проведе особисту пресконференцію

Нагадаємо, Байден узяв участь у саміті G7 у Великій Британії, де також провів двосторонні зустрічі зі світовими лідерами та поспілкувався з королевою Єлизаветою II.

Як повідомляв Укрінформ, Джо Байден заявив, що прагне відновити відносини із союзниками після чотирьох непростих років президенства Трампа. Крім того, під час зустрічі з Путіним він має на меті попередити його про неприйнятність зловмисної поведінки РФ, а також запропонувати взаємодію в питаннях, які передбачають двосторонні інтереси.

Фото: The White House


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленський після засідання РНБО: Зупинені тіньові схеми на мільярди гривень

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!