ПолiтДумка

Білоруси знімають пропагандистські ролики з нелегалами біля польського кордону

13 октября
15:16 2021

Польські прикордонники за минулу добу зафіксували 470 спроб нелегального перетину кордону з Білоруссю.

Про це повідомляє у Твітері Прикордонна служба Польщі, передає Укрінформ. 

“Вчора, 12 жовтня, на польсько-білоруському кордоні зафіксовано 470 спроб нелегального перетину, усім вдалося запобігти”, — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, цього місяця зафіксовано вже загалом 6,7 тис. спроб нелегального перетину кордону, а від початку року – 18,3 тис.

За минулу добу затримано кількох іноземців за допомогу у нелегальному перетині кордону, від початку року – 250 таких осіб.

Читайте також: Білоруський патруль стріляв у напрямку польських військових, які патрулюють кордон

За інформацією польських прикордонників, білоруські служби організовано привозять мігрантів на кордон і знімають з ними пропагандистські відеоролики. Згодом ці відео з’являються на інтернет-сторінках білоруських спецслужб. 

Фото: Gość Niedzielny


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Рубен Аморим рассказал про чемпионство Манчестер Юнайтед к 2028 году

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!