ПолiтДумка

Більшість європейців підтримують допомогу Україні та санкції проти РФ

12 сентября
04:37 2023

Результати соцопитування статистичної служби Eurobarometer засвідчили триваючу широку підтримку європейцями заходів Євросоюзу у відповідь на російське вторгнення в Україну.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті Єврокомісії.

Європейці продовжують підтримувати Україну та українців.

Зазначається, що 86% респондентів схвалюють те, що ЄС продовжує надавати гуманітарну підтримку людям, які постраждали від війни, 77% погоджуються приймати в ЄС людей, які тікають від війни, 71% підтримують введення економічних санкцій проти Росії.

Близько двох третин європейців, відповідно 67% і 65%, вважають, що ЄС має підтримувати шлях України до євроінтеграції та її інтеграцію до єдиного ринку.

Читайте також: Більшість республіканських кандидатів у президенти США підтримали військову допомогу Україні

Нарешті, 65% виступають за фінансову та економічну підтримку України, а 57% вважають, що ЄС має закупляти й постачати військове обладнання для України та навчати українських солдатів.

Опитування Flash Eurobarometer про виклики та пріоритети ЄС у 2023 році було проведено в 27 країнах-членах між 24 та 31 серпня 2023 року. 26 514 громадян ЄС були опитані онлайн.

Як повідомляв Укрінформ, у травні опитування Flash Eurobarometer показало, що 80% європейців підтримують фінансову допомогу Україні й санкції проти РФ.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Тома Менье со скандалом ушел из Трабзонспора в Лилль

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!