ПолiтДумка

Чехія висилає 18 російських дипломатів

17 апреля
21:57 2021

Чехія висилає з країни 18 російських дипломатів. 

Про це повідомили увечері суботи прем’єр республіки Андрій Бабіш та його заступник, міністр внутрішніх справ Ян Гамачек, передає кореспондент Укрінформу.

Гамачек, який наразі тимчасово виконує функції міністра закордонних справ, поінформував, що викликав російського посла Змеєвського та повідомив його про те, що «вирішив вислати всіх працівників російського посольства у Празі, які були чітко індентифіковані спецслужбами ЧР як офіцери російських спецслужб СВР і ГРУ».

Читайте також: Україна висилає російського дипломата з Києва

«Протягом 38 годин територію Чеської республіки мають залишити 18 співробітників російського посольства», — сказав Гамачек, який визнав, що це призведе до ще більшого погіршення чесько-російських відносин.

Віцепрем’єр пояснив також той факт, чому не відбудеться його візит до Москви, який мав розпочатися наступного понеділка.

Читайте також: Варшава готує відповідь на видворення з РФ п’ятьох дипломатів

«Чеська Республіка є правовою державою і повинна реагувати відповідно до прийнятих правил», — додав Бабіш. Бабіш високо оцінив роботу чеських спецслужб.

Загалом у посольстві РФ у ЧР наразі працює майже 130 дипломатів.

Фото: Фото: Wikimedia Commons


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Соцмережа TikTok вирішила скоротити частину персоналу

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!