ПолiтДумка

Денісова відвідала засуджених у Греції українців

06 октября
19:18 2021

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова під час робочого візиту до Грецької Республіки відвідала 14 засуджених громадян України, які відбувають покарання в пенітенціарному закладі біля міста Нафпліон.

Як передає Укрінформ, про це Денісова повідомила у Телеграмі.

«Результати їхнього опитування засвідчили в основному задовільний стан умов тримання. ️Проте засуджені В. та С. зазначили, що їм вже другий рік не проводиться обстеження здоров’я та не надається кваліфікована медична допомога», — заявила Денісова.

Вона отримала скарги від трьох українців про незабезпечення їх теплими речами, ненадання можливості користуватися бібліотекою у зв’язку з відсутністю українських книжок, а також незабезпеченням у належному обсязі засобами гігієни.

Читайте також: В Україну повернувся капітан, якого п’ять років тримали за ґратами на ШріЛанці

Денісова звернулася до керівника установи щодо оперативного вирішення цих питань.

Також вона попросила посла України в Греції взяти питання на контроль з подальшим відвіданням консулами даної установи.

«Під час розмови із засудженими поінформувала, що за результатами зустрічі з керівництвом Міністерства захисту громадянина Грецької Республіки домовлено про прискорення розгляду запропонованої Україною двосторонньої угоди про відбування умовно-дострокового звільнення громадян України з Греції в Україні. ️Взяла питання під особистий контроль. Доведу цю інформацію до відома омбудсмана Грецької Республіки Андреаса Потакіса», — зазначила Денісова.

Як повідомляв Укрінформ, 5 жовтня Денісова і Президент Грецької Республіки Катеріна Сакелларопулу обговорили питання захисту прав і свобод людини в країнах.

Share

Статьи по теме

Последние новости

The Economist: глобальный продовольственный кризис откроет глаза на значение войны в Украине

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY