ПолiтДумка

Держдума рф ухвалила довічне ув’язнення за диверсії

21 декабря
11:08 2022

держдума рф ухвалила в третьому, остаточному, читанні пакет законопроєктів, один з яких запроваджує кримінальну відповідальність за створення диверсійної спільноти, навчання та сприяння диверсіям.

Як повідомляє Укрінформ, про це повідомляє Комерсант.

Зазначається, що відповідальність також передбачена за фінансування та пропаганду диверсій. Крім того, блокуватимуть рахунки осіб, причетних до фінансування такої діяльності.

Максимальне покарання за створення диверсійної спільноти — довічне позбавлення волі, схиляння до диверсії — до 20 років позбавлення волі, участь у диверсійній спільноті — десять років позбавлення волі.

Голова комітету держдуми з безпеки та протидії корупції Василь Піскарьов сказав, що заходи, які передбачені в пакеті законопроєктів, «є цілком виправданими».

Читайте також: Печерський суд арештував майно й активи ексвіцеспікера держдуми Бабакова

Як повідомляв Укрінформ, держдума рф ухвалила закон про надання статусу ветерана бойових дій добровольцям, які беруть участь у повномасштабному вторгненні в Україну.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Германия — Шотландия: смотреть онлайн видеотрансляцию матча Евро-2024

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!