ПолiтДумка

ДРС підготувала план максимального спрощення умов для ведення бізнесу

03 января
08:15 2023

Державна регуляторна служба завершила роботу по формуванню проєкту дерегуляційного плану. Документ передбачає конкретні заходи, які повинні виконувати міністерства, аби максимально спростити умови ведення бізнесу.

Про це повідомив голова ДРС Олексій Кучер в інтерв’ю Укрінформу.

«Ми завершили роботу по формуванню проєкту великого дерегуляційного плану, зібравши понад 200 ініціатив від центральних та місцевих органів влади, громадських організації та представників різних компаній. Документ передбачає конкретні заходи, які повинні виконувати міністерства, аби максимально спростити умови ведення бізнесу. Зараз цей проєкт плану знаходиться на розгляді уряду. Думаю, що найближчим часом він буде погоджений та прийнятий», — зазначив він.

Читайте також: ДРС хоче вдвічі скоротити кількість дозволів, необхідних для роботи бізнесу

Кучер нагадав, що в Україні з березня введено мораторій на проведення більшості перевірок, що є важливим крок до масштабної дерегуляції. Також відбувся перехід бізнесу на декларативний принцип роботи.

«Тепер українці, які хочуть займатися діяльністю, що потребує ліцензування, можуть за допомогою застосунку Дія в декілька кліків направити відповідне повідомлення держорганам і, власне, починати працювати», — додав очільник ДРС.

Читайте також: Чиновникам, винним у надмірному адмінтиску на бізнес, збільшать штрафи — Кучер

Як повідомлялось, з початку повномасштабного вторгнення Державна Регуляторна служба зекономила 18,1 млрд грн для бізнесу та 284,3 млн грн для держави, відмовивши у погодженні проєктів регуляторних актів, що не відповідали українському законодавству.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

у США успішно випробували ракету PrSM проти бойового корабля

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!