ПолiтДумка

Дві великі групи мігрантів прорвалися з Білорусі до Польщі

10 ноября
06:45 2021

Дві великі групи мігрантів програвалися крізь огорожу до Польщі з Білорусі.

Про це передає Укрінформ з посиланням на польське радіо «Білосток» та білоруські медіаресурси.

За даними прикордонної служби, до Польщі в околицях населених пунктів Кринок і Біловежа проникло щонайменше кілька десятків груп іноземців.

Деяких вдалося повернутися за лінію кордону, решту шукає поліція. Речниця Підляської прикордонної охорони майор Катажина Зданович повідомила, що в обох випадках мало місце насильницьке форсування загороджень.

«Водночас у натовпі мігрантів біля Кузниці спокійніше. На білоруській стороні перебуває щонайменше кілька сотень людей. За даними польських служб, сьогодні іммігранти отримали їжу від білорусів. В іноземців є намети та спальні мішки, а вечорами вони розпалюють багаття, щоб зігрітися. Їх також постійно охороняють білоруські служби», — повідомляє радіо.

Портал «Белсат ТВ» також передає, що незалежні білоруські блогери з посиланням на своїх інформаторів повідомляють про формування ще однієї групи мігрантів, яка має рушити до польського кордону в середу.

За даними опозиційного білоруського медіаресурсу «Білорусь головного мозку», плани мігрантів розміщені на їхніх сторінках у соцмережах. За даним ресурсу, іноземці, котрі перебувають у Гродно, мають намір зібратися на автозаправці за 15 км від польського кордону. Імовірно, до них приєднаються групи з Мінська.

Читайте також: У Польщі погодили будівництво «стіни» на кордонах з трьома країнами, серед них — Україна

Як повідомлялося, міграційна криза на білорусько-польському кордоні триває із серпня. Польща звинувачує Білорусь у навмисному створеному міграційному тиску проти РП та ЄС.

8 листопада велика група мігрантів здійснила спробу силового перетину кордону з Польщею.

З польського боку державний рубіж захищає понад 10 тисяч службовців військ територіальної оборони, прикордонників і поліції.

Фото: Вікіпедія

Share

Статьи по теме

Последние новости

Дуда: росія порушила велике табу, яке було жорстким кордоном безпеки з часів Другої світової

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY