ПолiтДумка

Імунітет до COVID-19 мають 90% населення планети – ВООЗ

03 декабря
13:37 2022

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, щонайменше у 90% населення планети вже сформувався імунітет до вірусу SARS-CoV-2 (COVID-19) або після попереднього інфікування, або внаслідок вакцинації.

Як передає Укрінформ, про це заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус, повідомляє Polskie Radio.

«За оцінками ВООЗ, принаймні 90 відсотків населення світу зараз має певну форму імунітету до вірусу SARS-CoV-2 чи то через попередню інфекцію, чи через вакцинацію», — сказав Гебреєсус.

Водночас, зауважив він, «зниження пильності залишає двері відчиненими для появи нового штаму вірусу, який може поширитись і витіснити Omicron, що зараз домінує».

«Вразливі місця в епіднагляді, тестуванні, секвенуванні та вакцинації продовжують створювати ідеальні умови для появи тривожного нового варіанту, який потенційно може спричинити значну смертність», – попередив гендиректор ВООЗ.

Читайте також: ВООЗ перейменувала хворобу віспи мавп на «mpox»

Як повідомлялося, загалом у світі зараз зареєстровано 640 мільйонів інфікованих COVID-19, 6,6 мільйона людей померли. Однак, за даними ВООЗ, дані не є повними і реальна кількість заражень та смертей може бути набагато більшою.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Сегодня стартует 16-й тур чемпионата Украины

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY