ПолiтДумка

Канада може затвердити COVID-вакцини для немовлят вже на початку наступного року

26 ноября
04:07 2021

Вже на початку наступного року Канада може дозволити використання COVID-вакцини від Pfizer-BioNTech для дітей від 6 місяців.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це в інтерв’ю CBC Radio-Canada розповіла головний санітарний лікар Канади Тереза Там.

За її словами, вже наприкінці цього року слід очікувати на перші результати клінічних випробувань вакцини для дітей 2-5 років. “Це значить, що для наймолодшої вікової групи найбільш вірогідний час для отримання даних — початок наступного року”, — сказала Там.

Читайте також: Канада повністю схвалила вакцину Johnson & Johnson

Надати більш точні дані стосовно можливих термінів затвердження вакцини головлікар не змогла. “Це залежатиме від того, скільки людей вони залучать і як швидко проводитимуть випробування. Утім, думаю, це все вже триває певний час”, — зазначила експерт.

Там додала, що “діти мають розвинену імунну систему, тож я очікую вироблення ними сильної імунної реакції на щеплення”. “А їх батькам це дасть надію щодо майбутнього”, — підсумувала вона.

Читайте також: Канада скасувала карантин для щеплених вакциною CoronaVac

Нагадаємо: цього тижня перші щеплення від COVID-19 почали отримувати канадські діти 5-11 років, для яких використовується спеціальна педіатрична вакцина Pfizer-BioNTech.

Затвердження нових COVID-вакцин — пріоритетне завдання для Департаменту охорони здоров’я Канади, тож після отримання усіх необхідних даних від виробника, рішення, вірогідно, буде ухвалене досить швидко. 

Share

Статьи по теме

Последние новости

в Китае создано стекло, тверже алмаза

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY