ПолiтДумка

Канада розширює дипломатичну присутність у Східній Європі для протидії росії

29 июня
23:24 2022

Канада підвищить статус своїх дипломатичних місій у Естонії, Литві та Словаччині до рівня посольств, аби мати більше дипломатичних ресурсів у східно-європейському регіоні.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це у Мадриді заявила міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі.

“Трансатлантична безпека — критично важлива для міжнародної стабільності. Російське незаконне, невиправдане та страхітливе вторгнення в Україну змінило безпековий та дипломатичний ландшафт у Європі, тож Канада мусить реагувати стратегічно”, — сказала Жолі.

Читайте також: Канада надасть Україні кредит на $150 мільйонів

У канадському МЗС зазначили, що “ці зміни посилять канадське залучення в регіоні, допоможуть протистояти російським дестабілізаційним діям та зміцнять підтримку операції REASSURANCE”.

Окрім цього, Канада відкриє власне посольство у Вірменії, аби посилити підтримку країни. ”Ґрунтуючись на міцних відносинах Канади із європейськими партнерами, оголошені сьогодні зміни допоможуть нам упевнитися в наявності засобів, необхідних для зміцнення демократії у Вірменії та реагування на значні дипломатичні й безпекові виклики нашого часу. Як значна дипломатична сила, Канада повинна бути присутньою, приєднаною та залученою”, — зазначила Жолі.

Читайте також: Канада анонсує санкції проти російських пропагандистських ресурсів

У її відомстві зауважили, що “дипломатичне розширення допоможе спрямовувати канадську відповідь на нові безпекові загрози, покращити політичну та економічну співпрацю для підтримки європейських союзників, продовжити протидію впливу російського вторгнення до України та підтримати Вірменію у її демократичному розвитку”.

Як повідомлялось, у рамках операції REASSURANCE на території Латвії та в Балтійському морі перебуває близько двох тисяч військових з Канади та інших країн НАТО.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Як довго не росте волосся після лазерної епіляції і від чого це залежить

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY