ПолiтДумка

Кількість загиблих внаслідок вибуху на шахті в Туреччині збільшилась до 41

16 октября
00:47 2022

Кількість загиблих унаслідок вибуху на шахті у провінції Бартин на півночі Туреччини зросла до 41 людини.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Hurriyet Daily News.

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган уже відвідав місце Амасра, де сталася трагедія. Він наголосив, що будь-яка недбалість буде покарана.

Ердоган також підтвердив загибель 41 гірника.

В свою чергу міністр енергетики Фатіх Донмез заявив, що рятувальні роботи майже завершені. За його словами, попередні оцінки вказують на те, що вибух, імовірно, був спричинений газом, який виділяється у вугільних шахтах. Розслідуванням вибуху займаються три прокурори.

Читайте також: У Кривому Розі із трьох знеструмлених шахт врятували гірників, ще 98 — досі під землею

Зазначається, що найбільша катастрофа в Туреччині у шахті сталася в 2014 році . Тоді 301 гірник загинув після пожежі у вугільній шахті в місті Сома, що на заході країни.

Як повідомляв Укрінформ, вибух стався о 18.15 за місцевим часом (однаковий з київським) у п’ятницю, 14 жовтня, на підприємстві Amasra Hard Coal Enterprise Establishment на глибині 300 метрів. Всього під землею в момент трагедії знаходилися 110 шахтарів.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Компанія Apple отримала сертифікати на iPhone 16 в Індонезії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!