ПолiтДумка

КНДР та Південна Корея готові до укладення мирної угоди

13 декабря
06:45 2021

Лідери Південної та Північної Корей, а також США й Китаю висловили загальну згоду про укладення мирної угоди.

Як повідомляє Укрінформ, про це із посиланням на слова президента Південної Кореї Мун Чже Іна пише BBC.

“Північна та Південна Кореї, а також США й Китай загалом погодилися оголосити про формальне завершення Корейської війни, сказав президент Південної Кореї Мун Чже Ін”, — йдеться у матеріалі.

Читайте також: Штати обговорять із Південною Кореєю стримування КНДР

За його словами, офіційні перемовини іще не розпочалися через вимогу КНДР стосовно припинення “ворожої політики” США.

“Через це ми не можемо сісти за стіл для обговорення декларації. Ми сподіваємося, що спілкування буде розпочато”, — сказав Чже Ін.

Читайте також: Супутник зафіксував, що КНДР продовжує виробляти плутоній – ЗМІ

Нагадаємо: Корейська війна тривала з 1950-го по 1953-ій рік й завершилася перемир’ям, а не мирною угодою. Відтоді Північна та Південна Кореї офіційно перебувають у стані війни одна з одною за підтримки Китаю та США.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Рубен Аморим рассказал про чемпионство Манчестер Юнайтед к 2028 году

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!