ПолiтДумка

Локдаун у китайському місті-мільйоннику: десятки чиновників покарали через спалах COVID-19

24 декабря
16:53 2021

26 чиновників були звільнені або оштрафовані у Китаї після того, як 13-мільйонне місто Сіань закрили на карантин через спалах захворювань COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє France24.

Повідомляється, що чиновників Комуністичної партії покарали за «недостатню пильність у запобіганні та контролюванні спалаху хвороби». У заяві Центральної комісії з правопорушень йдеться, що ці чиновники виявилися винними в тому, що не зуміли організувати тестування та відслідковування контактів хворих у Сіані.

ЗМІ відзначає, що у Китаї регулярно штрафують або відстороняють від посад чиновників, яких визнають винними у неспроможності стримувати спалах захворювань у їхньому регіоні. Зокрема у жовтні з цієї ж причини звільнили голову партії у провінції Внутрішня Монголія.

Повідомляється, що у Сіані у четвер зафіксували 49 нових випадків COVID-19, загальна ж кількість хворих сягнула 250. Зазначається, що після спалаху в Сіані почалося зростання захворювань в п’яти інших містах, включаючи Пекін.

ЗМІ відзначає, що у Китаї діє стратегія жорсткої боротьби з пандемією, в рамках якої після незначного спалаху одразу запроваджується суворий карантин. Зазначається, що КНР готується до проведення Зимової Олімпіади у лютому, відтак країна намагається радикально зменшити ризик нової хвилі захворювань.

Водночас спалах у 13-мільйонному Сіані, місті, де розташований музей із відомими Теракотовими воїнами, потенційно ставить під ризик ситуацію з пандемією в КНР. Тому в місті вже закрили школи та всі установи, а людей закликали не виходити на вулицю без крайньої потреби.

Як повідомляв Укрінформ, у китайському місті Сіань понад 13 мільйонів людей опинилися в умовах суворого карантину через спалах COVID-19.

Фото: Xinhua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Названо спосіб посилити Wi-Fi за допомогою смартфона

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY