ПолiтДумка

МВФ запустив новий інструмент для відстеження змін клімату

Апрель 08
03:20 2021

Міжнародний валютний фонд запустив новий інструмент – Панель індикаторів зміни клімату, що має надати більше даних для аналізу макроекономічної та фінансової політики з метою реагування на глобальні кліматичні виклики.

Про це у МВФ заявили в середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Панель індикаторів – це єдина платформа, яка об’єднує експериментальні показники зміни клімату та дає змогу проводити порівняння між країнами», — пояснили у Фонді.

Панель індикаторів охоплює дані щодо викидів парникових газів від економічної діяльності, торгівлі екологічними товарами, фінансування «зелених» проєктів, політики урядів щодо зменшення впливу кліматичних змін, а також фізичних ризиків та ризиків перехідного періоду. Це зумовлено потребою МВФ у нагляді, моніторингу, розробці економічної політики, а також проведенні досліджень.

Читайте також: До кінця століття літо на Землі триватиме пів року — вчені

«Щоби розробити правильні заходи для боротьби зі змінами клімату, урядам потрібні достовірні дані для порівняння. Нова панель індикаторів МВФ допоможе заповнити ці прогалини», — зауважила в цьому зв’язку директор-розпорядник Фонду Крісталіна Георгієва.

Новий інструмент розроблений МВФ у взаємодії з Групою Світового банку, ООН, Європейською комісією, Євростатом та іншими міжнародними інституціями.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Илон Маск проехался на прототипе Cybertruck по территории завода Tesla (ФОТО)

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".