ПолiтДумка

МЗС Білорусі викликало тимчасового повіреного у справах Польщі

04 ноября
16:50 2021

До МЗС Білорусі викликали тимчасового повіреного у справах Республіки Польща в Республіці Білорусь Мартіна Войцеховського.

Як передає Укрінформ, про це БЕЛТА повідомили в пресслужбі МЗС Білорусі.

Зазначається, що польському дипломату було заявлено «рішучий протест» у зв’язку з інформацією про захід на територію Польщі з території Білорусі трьох невідомих «озброєних осіб у формі».

У Білорусі відкинули «подібні провокації» і заявили про «неприпустимість нагнітання обстановки на кордоні».

Читайте також: У Польщі погодили будівництво «стіни» на кордонах з трьома країнами, серед них — Україна

Як повідомляв Укрінформ, до МЗС Польщі 2 листопада викликали тимчасово повіреного у справах Білорусі у зв’язку з перетином кордону РП з Білоруссю трьома невідомими особами в формі та з вогнепальною зброєю. У Польщі це назвали тестуванням з боку режиму Лукашенка щільності польського кордону. З цього приводу Варшава направила Мінську ноту протесту.

На початку вересня Польща ввела надзвичайний стан у населених пунктах поблизу кордону з Білоруссю, який діятиме до кінця листопада. Варшава також розгорнула на кордоні з РБ загородження з колючого дроту. Польща незабаром розпочне будівництво добре обладнаного загородження на зовнішньому кордоні (лінія кордону з Білоруссю, Росією та Україною). Так звану стіну на кордоні планують збудувати у першому півріччі наступного року.

Читайте також: Польща планує радикально збільшити армію через імперські амбіції РФ

З серпня польські прикордонники виявили понад 30 тисяч спроб нелегального перетину кордону Польщі з Білоруссю мігрантами з Близького Сходу та Африки.

Минулої доби, 3 листопада, зафіксовано 433 спроби нелегального перетину кордону Польщі з боку Білорусі.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Компанія Microsoft інвестує понад $7 мільярдів у нові дата-центри в Іспанії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!