• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Науседа: Потрібно допомогти Україні в побудові системи ППО

04 марта
10:42 2022

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що Захід зобов’язаний допомогти Україні в побудові системи протиповітряної оборони, інакше перевага Росії в повітрі призведе «до величезних втрат на землі».

Як передає Укрінформ, про це він сказав в інтерв’ю The Washington Post.

«Ми повинні допомогти українцям побудувати систему ППО, інакше перевага Росії у повітряному просторі призведе до величезних втрат на землі», – сказав Науседа.

У наступному питанні про ризики війни НАТО з Росією литовський президент відповів: «Важко сказати, бо я думаю, що всі наші дії матимуть вплив на поведінку Росії. Чим рішучішими ми будемо, тим вища ймовірність досягнення миру. Росіяни дивляться на нашу поведінку. Якщо ми будемо рішучі, можливо, це найкращий спосіб досягти миру».

Очільник Литви також зазначив, що апетит президента РФ Володимира Путіна «непомірний», амбіції «безмежні». При цьому ні у кого немає гарантії, що імперські апетити Росії зупиняться на Україні. «Чим раніше ми зупинимо їх (амбіції Путіна, – ред.), тим краще буде нам, тим краще буде і для Росії. Оскільки Росія страждатиме. Росія заплатить величезну ціну за цю інтервенцію, вона вже платить після нових рішень про санкції та ізоляцію Росії», – наголосив Науседа.

24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Популярні в Україні авто можуть спалахнути: Hyundai та Kia відкликають сотні тисяч машин

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY