ПолiтДумка

Нью-Йорк вимагатиме від міських працівників вакцинації проти COVID-19

26 июля
22:38 2021

Влада Нью-Йорка вимагатиме від працівників усіх муніципальних служб обов’язкової вакцинації від коронавірусу або щотижневого тестування на COVID-19.

Як передає власний кореспондент Укрінформу в Нью-Йорку, про це заявив журналістам у понеділок мер міста Білл де Блазіо.

Нова вимога стосуватиметься близько 340 тис. міських службовців, у тому числі вчителів і поліцейських. За словами мера, ця вимога має бути виконана до вересня.

«13 вересня, у перший день занять у школі, очікується, що кожен міський службовець буде або вакцинований, або щотижня проходитиме тестування», — сказав він, зауваживши, що часті тести виснажуватимуть людей і спонукатимуть їх зробити щеплення.

Де Блазіо також закликав усіх роботодавців міста встановити аналогічні або ще суворіші вимоги до своїх працівників щодо вакцинації.

Читайте також: Мер НьюЙорка закликає роботодавців вимагати вакцинації від працівників

На сьогодні принаймні одну дозу вакцини отримали майже 5 млн жителів Нью-Йорка, або 65 % дорослого населення міста.

З вересня муніципальні школи у Нью-Йорку працюватимуть у звичайному режимі, без можливості дистанційного навчання.

Раніше вимоги щодо обов’язкової вакцинації стосувалися лише працівників муніципальних медичних закладів та соціальних служб.

За останні тижні у США різко зросла кількість нових випадків зараження серед невакцинованих, переважно штамом коронавірусу Delta.

Фото: Caitlin Ochs for The New York Times


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Ніхто не нав’язуватиме Україні мирну угоду — Келлог

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!