ПолiтДумка

Обов’язкової COVID-вакцинації у Британії не буде — глава МОЗ

22 ноября
02:33 2021

Міністр охорони здоров’я Великої Британії Саджид Джавід повідомив, що уряд країни навряд чи розглядатиме можливість запровадження обов’язкових щеплень проти коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Guardian.

На переконання Джавіда, вакцинація має бути добровільним рішенням людини. А тих, хто вагається, потрібно інформувати та заохочувати до щеплення.

«Австрія та інші країни можуть вирішувати, що їм робити… Ми бачимо, що, хоча в нас і є ті, хто вагаються щеплюватись, на щастя, їх значно менше, ніж у багатьох інших країнах», — зазначив очільник МОЗ Великої Британії.

Як повідомлялося, федеральний уряд та глави земель Австрії домовилися про запровадження локдауну на всій території країни. А з 1 лютого 2022 року вакцинація проти COVID-19 стане для жителів Австрії обовязковою.

За останніми даним, у світі виявили 257,8 млн випадків зараження коронавірусом. Померли понад 5,16 млн осіб, одужали 232,7 млн.

Фото: sky.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

nePlus Nord 4 отримав функцію, якої не має жоден інший телефон OnePlus

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!