ПолiтДумка

Пашинян анонсував позачергові парламентські вибори у Вірменії

19 марта
04:16 2021

Позачергові парламентські вибори у Вірменії призначені на 20 червня.

Про це заявив прем’єр-міністр країни Нікол Пашинян, передає Укрінформ з посиланням на News.am.

Таке рішення було досягнуте в результаті переговорів з опозицією. Пашинян у четвер зустрівся з керівником опозиційної фракції «Процвітаюча Вірменія» Гагіком Царукяном.

Раніше президент Вірменії Армен Саркісян провів переговори з лідером керівної фракції Національних зборів «Мій крок» Ліліт Макунц про можливість проведення дострокових виборів у країні.

Читайте також: Криза у Вірменії: Пашинян пропонує розпустити парламент

Як повідомляв Укрінформ, 25 лютого Генштаб ЗС Вірменії вимагав відставки уряду і прем’єр-міністра Пашиняна, звинувативши його в невмінні приймати адекватні рішення в кризовій і критичній для вірменського народу ситуації. У той же день Пашинян заявив, що прийняв рішення звільнити з посади керівника генштабу Оніка Гаспаряна.

У Єревані пройшли мітинги прихильників і противників прем’єра. Опозиція перекрила проспект Баграмяна, де знаходиться будівля парламенту Вірменії, й оголосила про безстрокові цілодобові акції протесту, які триватимуть до відставки Пашиняна.

Читайте також: Протести в Єревані: в урядовій будівлі вимагали відставки Пашиняна

Пізніше стало відомо, що президент Вірменії Армен Саркісян не підписав проєкт указу прем’єр-міністра про відставку Гаспаряна.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Чернишов і заступник міністра оборони Польщі обговорили питання створення хабів єдності

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!