• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Передозування опіоїдами: у Нью-Йорку суд визнав відповідальною фармацевтичну компанію

30 декабря
23:04 2021

У Нью-Йорку суд присяжних визнав компанію Teva Pharmaceuticals USA Inc. та кілька її дочірніх фірм відповідальними за виробництво та збут опіоїдів, від яких у штаті Нью-Йорк померли тисячі людей.

Про це передає Укрінформ з посиланням на «Нью-Йорк таймз».

Судовий процес, що розпочався в червні, вели спільно штат Нью-Йорк та його окремі округи Саффолк і Нассау. Це була перша справа, спрямована проти всього ланцюжка постачання опіоїдів: фармацевтичних компаній, які виробляють знеболювальні препарати, дистриб’юторів та аптечних мереж.

Присяжні мали визначити, чи винні компанії у створенні умов для «увічнення поточної суспільної проблеми» — особливий вид юридичних претензій, що використовується у багатьох позовах щодо опіоїдів для опису кризи, від якої за останнє десятиліття загинули сотні тисяч американців.

За даними Центру з контролю та профілактики захворювань, торік від передозування опіоїдами, особливо фентанілом, що продається на чорному ринку, померло понад 100 000 чоловік.

У результаті низки мирових угод з виробниками та дистриб’юторами в суді залишилися лише один виробник брендових та непатентованих опіоїдів — компанія Teva Pharmaceuticals USA Inc, кілька пов’язаних з нею фірм та аптечний дистриб’ютор Anda, що є дочірньою компанією Teva.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Міністр оборони Німеччини прибув до України та привіз «Леопард» Резнікову

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY