ПолiтДумка

«По цимбалах з Романом Цимбалюком»: як у країнах Балтії готуються до 9 травня

06 мая
11:23 2022

У п’ятницю, 6 травня, об 11:00  — черговий випуск передачі «По цимбалах з Романом Цимбалюком».

У випуску – розмова з власним кореспондентом Укрінформу в країнах Балтії Олегом Кудріним про те, як Латвія, Естонія та Литва почали новий етап боротьби з російською пропагандою в різних проявах. І як країни Балтії переформатують день 9 травня, що був привласнений роспропом в якості найважливішого, сакрального дня культу імперського «побєдобєсія».

У прямому ефірі Київ–Рига почуєте, як балтійські країни надають 9-му травня нового сенсу – це день скорботи за жертвами російського вторгнення в Україні, чим зробили недоречними багаторічні «разгуляї» Россотруднічества. В Латвії, Естонії та Литві почалося конкретне обговорення того, як надалі звільняти балтійські міста від залишків радянської монументальної архітектури. Зараз зокрема вирішується доля монструозного меморіалу, який домінує на лівобережжі Риги.

Читайте також: «По цимбалах з Романом Цимбалюком»: вплив французьких виборів на підтримку України

Як повідомлялося, 7 лютого Укрінформ розпочав цикл передач «По цимбалах з Романом Цимбалюком», присвячених українським та міжнародним подіям тижня, які подаватимуться в інтерпретації Романа та крізь призму країн, у яких працюють кореспонденти агентства. У попередніх випусках на зв’язку були власкори Укрінформу в Нью-Йорку, Берліні, Брюсселі, Вашингтоні, Страсбурзі, Варшаві, Амстердамі, Відні, Анкарі, Ризі. Продовжуємо другим колом розмов із власкорами Укрінформу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

У Норвегії обвалився 150-метровий міст через річку

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY