• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Прем’єр Британії усунув із посади керівника партії Торі

29 января
22:35 2023

Глава британського уряду Ріші Сунак звільнив із посади голови Консервативної партії Надхіма Захаві та вивів його зі складу кабінету після того, як розслідування виявило факти ухилення від сплати податків.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на видання The Sunday Times.

“Після завершення розслідування незалежного радника стало зрозуміло, що мало місце серйозне порушення міністерського кодексу. Як наслідок, я повідомив вам про своє рішення усунути вас з посади в уряді Його Величності”, — йдеться в листі британського прем’єра голові партії консерваторів.

У ході розслідування з’ясувалося, що Надхіма Захаві, обіймаючи посаду в британському уряді, допустив низку порушень у сфері оподаткування.

Читайте також: Сунак вітає рішення Німеччини про танки — разом із Challenger 2 вони посилять вогневу міць України

Незалежний радник Лорі Магнус, який проводив розслідування заявив, що Захаві неодноразово не розкривав подробиці своїх податкових справ розслідуванню Управління з податкових і митних зборів Її Величності (HMRC). Зрештою Захаві домовився з HMRC про сплату 5 мільйонів фунтів стерлінгів податкової заборгованості, включно зі штрафом за ухилення від сплати податків.

Як повідомляв Укрінформ, Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак перепросив після того, як виклав у соцмережі відео, на якому видно, що він не пристебнув свій пасок безпеки, перебуваючи в автомобілі.

Фото: Getty Images

Share

Статьи по теме

Последние новости

Слідкують за діями водія: як правильно зупинитись на вимогу поліцейського і не отримати штраф

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY